ZAPRASZAMY OD PN-PT.8:30-18:00 ORAZ SOB.8:30 - 13:00
  • Twój domowy
    salon odnowy

AVO Wanna prostokątna dla starszych osób starszych 180x80 cm

Opis

POLIMAT AVO Wanna dla starszych osób i niepełnosprawnych

Nr 00014

Oferowana przez firmę Polimat wanna dla niepełnosprawnych doskonale spełnia swoją rolę. Dzięki wygodnym i szczelnym drzwiczkom zamontowanym w bocznej ścianie, wejście oraz wyjście z wanny jest znacznie ułatwione, pozwalając osobom starszym lub o ograniczonym zakresie ruchów na samodzielne poddanie się czynnościom pielęgnacyjnym. Posiada ona również wyjmowane siedzisko, które podnosi bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem akrylowej wanny jest to, że materiał ten szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę, pozwalając tym samym na ekonomiczną i długą kąpiel. Wanny dla niepełnosprawnych są tak wyprofilowane, by każda osoba z niej korzystająca, czuła maksymalny komfort oraz relaks.

Wanna o najwyższej jakości.Wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego o grubości 5 mm ,ze specjalną powłoką antybakteryjną

Wanna o najwyższej jakości, szybko się rozgrzewająca, utrzymująca temperaturę wody, a co za tym idzie umożliwia długi komfortowy relaks w kąpieli. Lśniące, wysokie ścianki wanny są idealnie wyprofilowane tak, by każdy mógł poczuć się w nich wygodnie i komfortowo. Wyjmowane siedzisko podwyższa komfort korzystania z wanny. Szczelne boczne drzwiczki ułatwiają samodzielne korzystanie z kąpieli przez osoby starsze i niepełnosprawne. 

UWAGA! W przypadku zamówienia wanny oraz panelu przedniego, panel ten jest mocowany na stałe do wanny na etapie produkcji.

Długość  180 cm
Szerokość  80 cm
Wysokość całkow/rantu  58/4 cm
Pojemność  ok. 180 l
Wysokość obudowy  54 cm
Rodzaj dna  gładkie
Średnica odpływu  50 mm
Kolor  biały
Kształt  prostokątne
Producent  Polimat

W zestawie stelaż i syfon oraz środek czyszczący , oraz czarne , wyjmowane siedzisko

 Nie posiada górnego przelewu

Gwarancja 10 lat

Należy dokupić obudowę białą lub czarną

Cena: 4 681,00 zł 4681.00
quantity szt.
Producent: Polimat
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl