O firmie

Firma Broff istnieje już od 1996 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się kompleksowym urządzaniem wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego i ekskluzywnego wyposażenia łazienek. Staramy się maksymalnie zaspokoić indywidualne wymagania i życzenia  naszych klientów pragnących urządzić swoją łazienkę w odmienny, często niepowtarzalny sposób.

Od wielu lat jesteśmy bezpośrednim importerem francuskich firm produkujących artykuły sanitarne. Po kilku latach zostaliśmy platformą logistyczną z magazynem fabrycznym Delabie w Polsce. Zaopatrujemy w ten asortyment profesjonalne firmy i hurtownie instalacyjne na terenie Polski. Oferujemy państwu fachowe doradztwo techniczne, cykliczne szkolenia dla projektantów, instalatorów oraz firm handlowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji  zespół młodych osób posiadających doświadczenie i umiejętności, zdobyte w czasie szkoleń organizowanych przez producentów. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, możemy zrealizować każde Państwa zamówienie.

Jeżeli w naszym sklepie nie znajdą Państwo poszukiwanego asortymentu , to nie oznacza, że nie mogą go Państwo otrzymać.  Prosimy wtedy o  e – mail.  Poprzez kontakty z największymi producentami i importerami postaramy się sprowadzić zamówione  produkty w korzystnej dla Państwa cenie.
Dziękując za odwiedzenie naszego serwisu WWW zapraszamy do współpracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl